Jakufest 2019 - video


Image

Odkazy na video jsou seřazené podle festivalového programu, některá videa tanečních a pohybových skupin vystupujících ve dvou blocích jsou sdružená do jediného odkazu.





♪ Kytarový kroužek (ZŠ Jakutská)

♪ Masakrózní hustec (ZŠ Vodičkova, Praha)

Taneční oddělení lidových tanců (ZUŠ Bajkalská) - p.1
Taneční oddělení lidových tanců (ZUŠ Bajkalská) - p.2

♪ BigBand (ZUŠ Bajkalská, Praha)

Debrujáři (ZŠ Jakutská)
Taneční oddělení (ZUŠ Bajkalská, Praha) - p.1
Taneční oddělení (ZUŠ Bajkalská, Praha) - p.2
Taneční skupina DEMO (Praha)

♪ Třídy 3.A + 4.A (ZŠ Jakutská)

♪ Jesband (ZUŠ Jesenice)

Akrobatická gymnastika (Praha)

♪ 6.A (ZŠ Jakutská) + Světlušky ze ZUŠky (Světlá n. Sázavou)

Rinceoirí - klub irských tanců (Praha)

♪ Kolband (ZUŠ Sokolov)

♪ Projekt K (Zbiroh)

♪ Power Music (ZŠ Jakutská)

Taneční vystoupení 4.B (ZŠ Jakutská)
Taneční vystoupení 1.A (ZŠ Jakutská)
Tancem (Praha) - p.1
Tancem (Praha) - p.2

♪ Freeband (ZUŠ Zbiroh)

♪ Andy Sarmon (Praha)

♪ Třída 7.A (ZŠ Jakutská)

Taneční škola InDance (Praha, Smíchov)
Danceway (Praha)

♪ Třída 2.A (ZŠ Jakutská)

Taneční oddělení ZUŠ Jilemnice

♪ Renegades - 9.A (ZŠ Jakutská)

♪ Format (ZUŠ Zbiroh)

♪ Školní sbor 1.st. + 5.A (ZŠ Jakutská)

Taneční skupina 7.A (ZŠ Jakutská)
3.A - zumba (ZŠ Jakutská)

♪ TEEN (ZŠ Krásného, Brno)

♪ S-COOL band (ZŠ Jakutská)

Taneční vystoupení 3.A (ZŠ Jakutská)

♪ Troufalost (2. ZŠ Bezručova, Říčany)

Taneční vystoupení 9.A (ZŠ Jakutská)



Jakufest 2018 - video



♪ Kytarový kroužek (ZŠ Jakutská)

♪ Sbor (ZŠ Břečťanová, Praha)

3.B (ZŠ Jakutská)

♪ BigBand (ZUŠ Bajkalská, Praha)

Debrujáři - octové rakety
Taneční škola InDance (Praha, Smíchov)

♪ Masakrózní hustec (ZŠ Vodičkova, Praha)

♪ 1.A (ZŠ Jakutská)

Taneční soubor (ZUŠ Český Brod)

♪ Pěvecký sbor (ZŠ Jakutská)

Zumba – 2.r, 9.r (ZŠ Jakutská)

♪ 5.A (ZŠ Jakutská)

♪ Renegades (8.A, ZŠ Jakutská)

Puellae (ZUŠ Bajkalská, Praha)

♪ 4.A (ZŠ Jakutská)

Taneční soubor 3. a 4. roč. (ZUŠ Bajkalská, Praha)

♪ 2.A (ZŠ Jakutská)

Taneční oddělení ZUŠ J.B.Foerstera v Jičíně

♪ 3.A + 3.B (ZŠ Jakutská)

Zumba 9.r (ZŠ Jakutská)

♪ Format C (ZUŠ Zbiroh)

♪ Power Music (7.A, ZŠ Jakutská)

2.A (ZŠ Jakutská)

♪ 6.A (ZŠ Jakutská)

Coiscéim (Irský tanec, Praha)

♪ Divoký víno (15. ZŠ Plzeň)

♪ 9.A (ZŠ Jakutská)

Dance Way (Praha)

♪ Troufalost (ZŠ Říčany)

Six shades of dance (ZŠ Jakutská)

♪ S-cool band (ZŠ Jakutská)

♪ Lost Orchestra (Gymnázium J. Heyrovského, Praha)




Všem účastníkům děkujeme za účast a těšíme se na viděnou třeba již v 7. ročníku!"